Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jesne że facet lepiej radzi sobie w stresie i trudnych sytuacjach jestem przekonany że ona ją widziała i ze strachu zamiast stop dodała prędkości
otóż to tak pewno było przecież to jest naukowo udowodnione że faceci lepiej sobie radzą za kierownicą dużych pojazdów, kobiety autobusami spowodowały już wiele wypadków - przypomnę tylko wszystkim wypadek autokaru rejsowego z Zakopanego do Lublina , ta " szoferka " nigdy więcej na szczęście nie usiadła za kółkiem autobusu bo straciła nogę, lub choćby śmiertelne potracenie chłopca na ul. Lubartowskiej który co prawda nagle wtargnął z pieskiem na jezdnię ale kierująca nie popisała się refleksem bo zwyczajnie straciła głowę, też podobno już na szczęście nie jeździ. Ja do autobusu nie wsiadam jak baba za kółkiem, życie mi jeszcze miłe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
otóż to tak pewno było przecież to jest naukowo udowodnione że faceci lepiej sobie radzą za kierownicą dużych pojazdów, kobiety autobusami spowodowały już wiele wypadków - przypomnę tylko wszystkim wypadek autokaru rejsowego z Zakopanego do Lublina , ta " szoferka " nigdy więcej na szczęście nie usiadła za kółkiem autobusu bo straciła nogę, lub choćby śmiertelne potracenie chłopca na ul. Lubartowskiej który co prawda nagle wtargnął z pieskiem na jezdnię ale kierująca nie popisała się refleksem bo zwyczajnie straciła głowę, też podobno już na szczęście nie jeździ. Ja do autobusu nie wsiadam jak baba za kółkiem, życie mi jeszcze miłe.Zamilcz buraku,bo w każdej normalnej kobiecie budzisz tylko wstręt.Ciekawe ile miejsca zajęłoby wyliczanie wypadków śmiertelnych spowodowanych przez facetów.Tutaj nawet te kobiety nie poniosiły winy.Zasuwaj sobie na piechotę,nikt nie będzie tęsknił.Ci,którzy od razu wyzywają kobiete z autobusu chyba sami nigdy nie prowadzili,a juz na pewno nie w ciemnościach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć mordy chamy i prostaki! Winnego ustali prokurator a nie wy kmioty sprzed komputera! Sędziowie od 7 boleści, zdrowaśkę niech który z was baranów za małolatę zmówi i za zdrowe zmysły młodej kierującej. Pieszym ani kierowcom nic nie zastąpi uwagi i instynktu samozachowawczego, ale póki nie znacie przyczyny pozamykajcie kłapacze bo śmierdzi!
to są chyba najmądrzejsze słowa jakie tu przeczytałem,dopuki nic niewiadomo to zamknąć mordy i sie nie odzywać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to są chyba najmądrzejsze słowa jakie tu przeczytałem,dopuki nic niewiadomo to zamknąć mordy i sie nie odzywać
Niestety jednak mało czytasz :/ Oto poprawna pisownia użytych przez Ciebie słów: "dopóki", "nie wiadomo". Może też powstrzymasz się od komentowania i zaopatrzysz się w słownik ortograficzny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ślepa baba za kierownicą przegubowca !!! nawet jeśli pętla jest nieoświetlona to z jaką prędkością ona jechała że potrąciła człowieka, pewno jechała na pamięć i zajęta była czymś innym a nie obserwowaniem drogi. Prawda jest taka że tabor mamy coraz lepszy a kierowców którzy go prowadzą coraz gorszych. Zwłaszcza odkąd za kierownicą olbrzymich autobusów zasiadają kobiety !
Ile w Tobie jadu... Obyś zamarzł w zimie czekając na pojazd MPK...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze to nie przegubowiec,tylko 12 solaris.Solaris z szybką w kabinie ograniczajacą widocznośc.Moze w końcu jakiś inspektor kaze zdemontować te szyby w których odbija się wszystko zwłaszcza w miejscu nieoświetlonym.Kto dał na to homologację?W Szwajcarji wycofano to coś z eksploatacji.
Sam sobie tą szybę zdemontuj!!! JA marznąć nie zamierzam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie lazła jak większość gając przez telefon, jednoczeście pisząc na fejsie i nie zauważyła autobusu. Niedawno byłem świadkiem jak karetka na sygnale mało co nie rozjechała takiej dziwczyny, bo wszyscy zatrzymali się na skrzyżowaniu a ona jedna ze słuchawkami na uszach pruła niewzruszenie prosto pod koła. Nawet głowy nie podniosła jak karetka jechała po krawężniku żeby ją ominąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obowiązek noszenia elementów odblaskowych po zmroku trzeba rozszerzyć także na obszar zabudowany i dostatecznie oświetlony. Niektórzy kierowcy maja problem ze wzrokiem przy sztucznym oświetleniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie Wy tam autobus przegubowy widzieliście. Wejdźcie na lublin. 112 i zobaczycie, że był to 12 metrowy Solaris MPK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ta dziewczyna mieszkała na kruczkowskiego straszna tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczuję rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt nie wie kto zginął ???? :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to możliwe, żeby pętla autobusowa była nieoświetlona?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ślepy to ty jesteś. To nie był przegubowiec. A człowieka można potrącić jadąc z każdą prędkością. Poza tym jak można nie zauważyć i wleźć po wielki, świecący i warczący autobus?
nie znam sytuacji ale niepokojące jest to,ze młodzież chodzi teraz ze słuchawkami w uszach i niejednokrotnie nie słyszy warczącego autobusu a jak na dodatek oczy ma wlepione w smartfona to również i nie widzi świecącego autobusu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgineła Martynka, pochodząca z okolic Puław, studiująca w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ze Skowieszyna? :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam powinno być wybudowane przedłużenie Smoluchowskiego do Zemborzyckiej i przebudowa skrzyżowania. Latarnie ścinają bo jadą jak głupki po Smoluchowskiego i nie wyrabiają potem na zakręcie, albo wjeżdżają ze 100 km/h w Kruczkowskiego gdzie jest ograniczenie do 40 km/h i 4 przejścia dla pieszych na odcinku 100m i nie patrzą gdzie wyprzedzają tylko na pasach i podwójnej ciągłej... szkoda gadać. Tylko przebudowa tego skrzyżowania/pętli i budowa drogi do Zemborzyckiej poprawi tam bezpieczeństwo, Kieliszki do roboty bo jeszcze dojdzie tam do niejednej tragedii.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dymaj na piechotę, ja nie mam oporów by jeździć z kobietami, tym bardziej, że statystycznie wypadki najczęściej powodują najmłodsi i najstarsi użytkownicy pozajdów płci męskiej.      
otóż to tak pewno było przecież to jest naukowo udowodnione że faceci lepiej sobie radzą za kierownicą dużych pojazdów, kobiety autobusami spowodowały już wiele wypadków - przypomnę tylko wszystkim wypadek autokaru rejsowego z Zakopanego do Lublina , ta " szoferka " nigdy więcej na szczęście nie usiadła za kółkiem autobusu bo straciła nogę, lub choćby śmiertelne potracenie chłopca na ul. Lubartowskiej który co prawda nagle wtargnął z pieskiem na jezdnię ale kierująca nie popisała się refleksem bo zwyczajnie straciła głowę, też podobno już na szczęście nie jeździ. Ja do autobusu nie wsiadam jak baba za kółkiem, życie mi jeszcze miłe.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyna podobno (ta która zginęła) miała słuchawki na uszach...Człowiek wtedy jest oderwany od rzeczywistości, nie zdaje sprawy sobie z tego co się dzieje wkoło. Po to dostaliśmy od natury uszy, by nas strzegły przed niebezpieczeństwem, a my nierozsądnie mamy wrażenie że jesteśmy "nietykalni".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo wspolczuje i kierowcy i rodzinie tej dziewczyny za jedna i druga trzeba sie pomodlic. To ze prawdopodobnie miala sluchawki na uszach i mogla nie slyszec samochodu to moze i prawda bo moj syn tez tak chodzi a ja bylam nie raz swiadkiem jak kierowcy na niego trabili a on nie slyszal . Rozmowy zabieranie tych sluchawek nic nie daje bo albo kupi drugie tanio albo dostanie od kumpla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...